3/19/2011

Nadchodzi taka chwila, w której decydujemy się zrobić coś ze swoim życiem. Nie umiemy jeszcze nic, ale marzenia pchają nas ku doświadczeniom. A to doświadczenia kształtują naszą osobowość aż w końcu decydują, kim będziemy w przyszłości. Warto, więc doświadczać, uczyć się na nowo, próbować. Ja taką próbę podjęłam. Założyłam tego bloga by doświadczyć – może nie czegoś nowego, moja przygoda w tym zakresie zaczęła się już dawno temu, nigdy jednak nie była szczera i bezinteresowna –czegoś własnego, zdobyć pomysł na siebie aż w końcu nauczyć się czegoś od Was.

Kim jestem? Trudno mi określić siebie. Jestem gimnazjalistką, praktycznie beztalenciem, bywam zakłamana, ale też do bólu szczera. Moja osobowość waha się pomiędzy introwertyczką a wygadaną przyjaciółką. Myślę ze można na mnie polegać. Interesuję się fotografią, grafiką, aż w końcu modą i wszelkimi jej odnóżami. Enjoy!

English: There is a moment when we want to do sth with our life. I made this blog to experience sth new, I want to find a way which I should go, and maybe if you help me – someday I’ll find it.

Who am I? It’s really hard to say. I’m person between introvert and easy-going. I’m interested in photography, design, graphic and fashion. Enjoy!

4 komentarze:

Cherie Currie pisze...

Mam nadzieję :)
Ja też wiążę większość moich planów właśnie z wakacjami..
No ja czas na zakupy to zawsze znajdę, gorzej z hajsem haha :D
Jak widzisz już mogę dodawać komentarze ;)

Marie pisze...

i love your layout!

Cherie Currie pisze...

Haha, no ja generalnie nie miałam ich aż tak super mocno zniszczonych, głównie chodziło mi o to, że są cienkie, zerowa objętość, jest ich mało, strasznie wypadają. Postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić, a moim zdaniem najłatwiej uporać się z tymi problemami gdy ma się krótsze włosy ;) Plan działania mam już w 100% zaplanowany, także luz, włosy ofc zapuszczam, także podcinanie 1 cm co 3 miesiące :)
Dziękuję, nie do końca mój naturalny, mam zrobione gdzie nie gdzie pasemka rozjaśniaczem, mój kolor to ten taki ciepły miodowy, te białe refleksy to właśnie rozjaśniacz, pierwsze zdjęcie oddaje ich kolor, drugie było robione w złym świetle ;)

Cherie Currie pisze...

A tak wgl to kiedy dodasz notkę ? ;>