7/15/2011(vintage skirt, quazi shoes, H&M top)

 Miło czasem otworzyć gazetę i zobaczyć plejadę gwiazd w spódnicy, która od dziesięciu lat wisi w twojej szafie. Należała do mojej siostry i jest naprawdę zabytkowa. Bardziej cenię sobie jednak wersję rudą plisowaną, kupioną jakieś 30 lat temu przez moją mamę. Póki co jednak, nie mam wystarczająco odwagi, jak i wystarczająco dużo lat, by ją założyć. Może jednak kiedyś pochwalę się nią tu, przed wami. Gorące dni w dużej mierze już za nami. Przede mną jednak jeszcze kilka wyjazdów zanim znów wezmę plecak i ruszę do szkoły. 

English version: This skirt is a simple example of returning fashion. Has 10 years and belongs to my sis, now I finally can wear it without shame. Sunny days are slowly ending but I have many travels before I'll pack my back and go to school.

5 komentarzy:

FISH pisze...

dziekuje baardzo:*

madziiulka pisze...

też mam kilka zabytkowych rzeczy w szafie:) Ale dla nich znalazłam zastosowanie;) Stylizuję się w nich do sesji zdjęciowych:)

Cherie Currie pisze...

Również mam w szafie rudą plisowaną spódnicę, którą mama kupiła milion lat temu, jednak ja również nie jestem jeszcze gotowa, by ją założyć :) Ta którą masz na sobie, jest świetna !

Wróciłam, aczkolwiek dziś wyjeżdżam, ale tylko na weekend, wrócę i postaram się nadrobić zaległości, bo teraz jakoś średnio mi się chciało ;p Co do nagłówka, na pewno zgłoszę się do Ciebie o pomoc w następnym tygodniu. Dzięki <3

hannnah pisze...

ślicznie wyglądasz;D spódnica jest piękna <3 fajny set:D będę tu zaglądać:) zapraszam do mnie i zachęcam gorąco do obserwowania:) buziaki:**

Elizabeth Victoria Clark pisze...

love these photos, so fun! the mix of black and white and colour is great. x